• Rok Szkolny 2022/2023

• Sprawy organizacyjne:

• 1 września 2022 r.  o godz. 8.00  Msza św. w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Groblach.
            • Przemarsz do szkoły za sztandarem oraz akademia na sali gimnastycznej.
            • Spotkanie informacyjne na sali gimnastycznej dotyczące zasad dowozu dzieci z oddziału przedszkolnego 0b oraz uczniów z Sibig, Krzywd, Kątów, Zaborczyn, Łętowni (tzw. "Drugie Krzywdy" :) ). Dowóz autobusowy -  od piątku 2 września.
            • Spotkanie z wychowawcami w klasach.
            • Podczas przemarszu oraz akademii rodzice proszeni są o czuwanie nad najmłodszymi dziećmi.
            • Wydawanie obiadów planowane jest od poniedziałku 5 września. Stawka za obiad - 4 zł. Wpłat należy dokonywać w sekretariacie szkoły.
            • Dzieci korzystające z dowozu autobusowego będą korzystać ze świetlicy od piątku 2 września, a ich rodzice proszeni są o niezwłoczne uzupełnienie deklaracji zapisu dziecka na świetlicę. Rodzice dzieci z Grobel, którzy także chcą zapisać dziecko na świetlicę, powinni złożyć deklarację. Dziecko może zostać na świetlicy po otrzymaniu informacji o przyjęciu od wychowawcy świetlicy. Zapisy na świetlicę trwają do 7 września 2022 r.
            • Czas pracy świetlicy: w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 12.30 do godz. 14.30., w czwartek i piątek w godz. 12.30 - 13.30. Codziennie od godz. 7.55 do godz. 8.55 - dla dzieci dojeżdżających autobusem.
          • DNI ADAPTACYJNE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

• Serdecznie zapraszamy dzieci, zapisane do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2022/2023 na dni adaptacyjne, które odbędą się w dniach 29 i 30 sierpnia 2022 w godzinach 10.00 - 12.00.

Czekamy na dzieci, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem i chcą poznać wychowawcę oraz szkołę.