• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 odbedzie się w poniedziałek 4 września 2023 r. o godz. 8.00 Mszą św. w kościele parafialnym, następnie akademia na sali gimnastycznej w szkole. Obowiązuje strój galowy.

PRZEMARSZ

Po Mszy św. ustawiamy się klasami za wychowawcą. Rodziców przybyłych samochodami, proszę o pozostawienie pojazdów na parkingu przy kościele oraz pomoc w sprawowaniu opieki nad uczniami podczas przejścia do szkoły. Uczniowie, którzy przyjadą na rowerach, proszeni są o prowadzenie rowerów na końcu kolumny. Proszę nauczycieli niemających wychowawstwa o sprawowanie opieki na końcu kolumny.

DOWÓZ AUTOBUSOWY

Dzieci dojeżdżające autobusem, mogą korzystać z transportu publiczlicznego PKS Stalowa Wola od wtorku 5 września wg obecnego rozkładu jazdy.

WYŻYWIENIE

W sekretariacie szkoły można zgłaszać dzieci na stołówkę szkolną.

ŚWIETLICA SZKOLNA

Świetlica jest organizowana dla uczniów klas I - VIII.

Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci dojeżdżające autobusem oraz obojga pracujących rodziców.

Świetlica szkolna dla dzieci dojeżdżających autobusem będzie od 5 września.

Dzieci, które nie dojeżdżają, a rodzice mają potrzebę zgłosić je na świetlicę,  proszę zgłaszać najpóżniej do 7 września. Rodzic zostanie poinformowany o przyjęciu dziecka bądź braku wolnych miejsc. Bez otrzymania informacji zwrotnej od wychowawcy świetlicy, proszę nie zostawiać samowolnie dzieci.

• Dzień adaptacyjny dla dzieci z oddziałów przedszkolnych

• Serdecznie zapraszamy dzieci, zapisane do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2023/2024 na dzień adaptacyjny, który odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2023 w godzinach 10.00 - 12.00.

Czekamy na dzieci, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem!