• Spotkanie autorskie z Panem Poetą

• W środę 18 września w szkole gościł Pan Poeta, który przybył na zaproszenie bibliotekarki Pani Anny Jędrek z Publicznej Biblioteki w  Groblach.

Dziękujemy za takie inicjatywy. Uczniowie klas I - III wzięli udział w warsztatach promujących czytelnictwo. Poznali bohaterów wierszy Pana Poety, rymowali, zadawali pytania, poznawali i nazywali emocje. Doskonale się bawili podczas inicjowanych przez autora zabaw i chętnie korzystali z różnorodnych rekwizytów.

Tradycyjnie chętne dzieci zakupiły książeczkę i otrzymały imienną dedykację.

Dziękuję Paniom Zuzannie Wielgus, Renacie Łyko, Karolinie Wraga za przygotowanie dzieci do spotkania oraz dekoracji.

Podziękowania dla GCK w Jeżowem za sfinansowanie spotkania.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Nowa galeria Międzynarodowy Dzień Kropki została dodana do albumu fotograficznego

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach 1-3 obchodziliśmy w piątek 13 września 2024 r. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. Uczniowie poznali inicjatywę tego święta oraz uczestniczyli w różnych twórczych aktywnościach, przysłuchując się opowiastce pt. „The Dot" (Kropka), autorstwa kanadyjskiego pisarza Petera H. Reynoldsa. Dzień ten dopełniał kolorowy strój dzieci w kropki.

mgr Karolina Wraga

• Zebranie z rodzicami

• Serdecznie zapraszam na zebranie z rodzicami 17 września 2024 r. na godz. 16.00 na sali gimnastycznej.

16.20 - zebrania z wychowawcami w klasach, a po nich ok. godz, 16.45 zapraszam przedstwicieli rad oddziałowych na zebranie w świetlicy szkolnej.

• Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025

• Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2024/2025 życzę wszystkim uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy, a nauczycielom satysfakcji płynącej z pracy z młodzieżą.

Niech nowy rok szkolny przyniesie ze sobą ciekawe doświadczenia, a szkoła będzie miejscem odkrywania świata, budowania relacji i rozwijania zainteresowań.

Dziękuję za przygotowanie części artystycznej panom Zbigniewowi Chowańcowi oraz Stanisławowi Kak oraz paniom Danucie Nowak i Grażynie Łyko, a także ks. Bartoszowi Rachwał za Mszę Św.