• Nowy Rok Szkolny 2024/2025

• Rok Szkolny 2024/2025 rozpoczniemy 2 września 2024 r. o godz. 8.00 Mszą św. w kościele parafialnym w Groblach, następnie przejdziemy za pocztem sztandarowym do szkoły na akademię. Po akademii spotkanie z wychowawcami w klasach.

Z kościoła wychodzimy ustawieni oddziałami wraz z wychowawcami. Uczniowie, którzy będą mieli rowery nie wyprzedzają, lecz prowadzą rowery na końcu kolumny. Tradycyjnie proszę obecnych rodziców o pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi podczas przemarszu.

Zasady przewozu autobusowego uczniów pozostają bez zmian.

Stawka obiadowa nie ulega zmianie. Proszę o zgłaszanie dzieci i dokonywanie wpłat w pierwszych dniach września.

Kolejne wakacje już za rok 😊

• Dzień adaptacyjny w oddziale przedszkolnym

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Groblach wraz z wychowawcą oddziału przedszkolnego zapraszają dzieci nowo przyjęte do oddziału przedszkolnego na dzień adaptacyjny, który odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej w dniu 29 sierpnia 2024 r. w godzinach od 10.00 do 12.00.

mgr Iwona Zaguła